Uzlīmju druka

Uzlīmju druka

Uzlīmju druka ir viens no vissvarīgākajiem posmiem uzlīmju izgatavošanā. Tieši šajā posmā lielā mērā tiek noteikts jūsu uzlīmju vizuālais tēls, no kā proporcionāli ir atkarīgas arī uzlīmju izgatavošanas izmaksas. Neskaitot druku, uzlīmes galējo rezultātu un ražošanas izmaksas nosaka arī tās izmērs, izvēlētais materiāls un vēlamā pēcapstrāde, taču druka bez šaubām ir visnoteicošākā. Tā kā uzlīmju druka ir ļoti cieši atkarīga no uzlīmes satura un kvantitātes, tad apskatīsim populārākos uzlīmju drukas veidus.

Uzlīmju druka – etiķešu izgatavošana

Pašsaprotami, ka visekonomiskāk ir drukāt vienkrāsas uzlīmes, bet tas nebūt nenozīmē, ka šādas uzlīmes izskatīsies vienkāršas un tās neizcelsies. Arī lietojot vienu krāsu pieredzējušam dizainerim būs pa spēkam radīt pamanāmu un tīkamu dizainu, kas bez šaubām sasniegs mērķa auditoriju. Protams, ka uzlīmju cena ir atkarīga no nepieciešamā uzlīmju daudzuma, tāpēc ir būtiski to noskaidrot pirms uzlīmju drukas procesa. Nelielās tirāžās zem, parasti zem 1000 vienībām, tiek izmantota digitālā uzlīmju druka, taču, kad nepieciešamas jau lielākas tirāžas virs 1000 vienībām, visticamāk, ka ekonomiskāk būs drukāt ofseta tehnoloģijā. Palielinot krāsu skaitu līdz divām, izmaksas parasti sadārdzinās salīdzinoši nedaudz, taču paver arī plašākas iespējas uzlīmes dizainam.

Pilnkrāsu uzlīmju drukai dizaina un krāsu ziņā robežu nav. Dizaineris ir spējīgs izpausties vēlamajā virzienā un radīt neatkārtojamu rezultātu, kuru vienmēr var izcelt ar unikālu uzlīmes formu un materiālu. Šajā kategorijā, protams, izmaksas būs salīdzinoši augstākas, taču pie pareiza izpildījuma un noformējuma, tās nebūs iespējams nepamanīt. Par visekskluzīvākajām uzlīmēm nereti tiek uzskatītas polimēra uzlīmes drukātas sietspiedes tehnoloģijā. Tām ir ievērojamas priekšrocības kā mitrumizturība, noturība pret saules UV starojumu, līdz ar to tās neizbalo, tām ir vizuāli un taustāmi patīkams pārklājums, kas sniedz telpisku 3D efektu. Ja Jūs vēlaties atstāt vislabāko iespaidu saviem klientiem, tad iesakām izvēlēties tieši polimēra uzlīmes sietspiedes tehnoloģijā, tās noteikti nepaliks nenovērtētas.

Lai arī kāds būtu jūsu budžets un vēlmes, jebkura uzlīmju druka var tikt pielāgota tieši jūsu vajadzībām un iespējām!