Dzīve ar diabētu nav tikai liktenis, mēs varam to ietekmēt un pārveidot!

mm

Gunta Freimane

Psiholoģijas maģistre, “Diabēts un Veselība” atbildīgā redaktore, Latvijas Diabēta asociācijas valdes priekšsēdētāja

rudens-2017-konsultacijas

Aicinām apmeklēt izglītojošus pasākumus par cukura diabētu! Piedalīšanās un konsultācijas ir bez maksas.

Latvijas Diabēta asociācija aicina reizi divos mēnešos, mēneša pēdējā sestdienā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00 piedalīties un apmeklēt diabēta pacientu un viņu tuvinieku atbalsta grupas “Domubiedri” tikšanos. Pasākumi notiek Rīgas Vidzemes priekšpilsētas sociālā dienesta telpās Vidrižu ielā 3 vai Brīvības gatvē 266.

To laikā ārsti, māsas un citi veselības aprūpes speciālisti vada izglītojošas lekcijas par cukura diabētu, atbild uz individuāliem jautājumiem gan latviešu, gan krievu valodā, informē par cukura diabēta ārstēšanās iespējām, ir iespēja gan saņemt konsultācijas, gan apmainīties ar pieredzi, saņemt informatīvus un izglītojošus materiālus.

Tikšanās nobeigumā bez maksas nosakām glikozes līmeni asinīs. Nodarbībās piedalās Latvijas Diabēta asociācijas valdes priekšsēdētāja Gunta Freimane.

Par atbalsta grupas nodarbības laiku informācija tiek izsūtīta ar īsziņu uz mobilo telefonu. Ja vēlaties pieteikties informācijas saņemšanai un uzzināt par gaidāmo grupas nodarbību, zvaniet Edmundam pa tālruni 67037583.

You may also like...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.