Tieši mērķī!

rudens-2016-merkis

Veselības un labas pašsajūtas saglabāšanā īpaši nozīmīga loma ir diētai un fiziskajai aktivitātei. Ikdienas stress, pārslodze, nepietiekams miegs un nepietiekoši sabalansēts uzturs rada “enerģijas zudumus”, savukārt cukura diabēts palielina nepieciešamību pēc dažiem vitamīniem un mikroelementiem.

Mūsu ikdienā lietotais uzturs ne vienmēr ir sabalansēts, un ne vienmēr mēs spējam savu organismu nodrošināt ar visiem nepieciešamajiem vitamīniem, minerālvielām un mikroelementiem. Papildu atbalstu organismam var sniegt uztura bagātinātāji. Diabetone plus Omega-3 ražotāji ir mērķtiecīgi veidojuši uztura bagātinātāja sastāvu, lai nodrošinātu cukura diabēta pacientus ar tādiem vitamīniem, minerālvielām un mikroelementiem, kas īpaši nozīmīgi tieši cukura diabēta gadījumā.

B grupas vitamīni ir nozīmīgi nervu sistēmas darbībai, palīdz nodrošināt normālu homocisteīna un enerģijas ieguves vielmaiņu, samazināt nogurumu un nespēku, kā arī veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Hroms palīdz uzturēt normālu aknu darbību un glikozes līmeni asinīs. Cinks palīdz saglabāt normālu ogļhidrātu, taukskābju un makroelementu vielmaiņu, palīdz uzturēt normālu redzi, kā arī kaulu, matu, nagu un ādas veselību.

Savukārt Omega-3 taukskābēm, EPS (eikozānpentaēnskābe) un DHS (dokosaheksānskābe) ir nozīmīga loma sirds un asinsvadu slimību riska mazināšanā, DHS sniedz atbalstu arī normālas smadzeņu darbības un acu veselības saglabāšanā.

Palīdzēsim savam organismam ilgāk saglabāt veselību, lietojot uztura bagātinātāju ar pārdomātu sastāvu, kas trāpa tieši mērķī!

Konsultējieties par Diabetone plus Omega-3 lietošanu ar savu ārstu vai farmaceitu!

Sagatavots pēc “Taula Rīga” reklāmas materiāliem.

You may also like...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.